اخبار

15 آبان آخرین مهلت حذف و اضافه بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری

15 آبان آخرین مهلت حذف و اضافه بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری

 

 

 

 

به نام خدا

به گزارش روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان ، منوچهر صفرپور، اعلام کرد: بازنشستگان کشوری و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا 15 آبان ماه امسال مهلت دارند نسبت به حذف یا اضافه شدن خود و افراد تحت تکفلشان در قرارداد بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

صفرپور اظهار داشت: بازنشستگان و وظیفه بگیران می توانند به سایت صندوق بازنشستگی به نشانی
www.cspf.ir مراجعه کرده و نسبت به مشاهده وضعیت بیمه خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند و در صورت نیاز به هرگونه تغییر تا 15 آبان ماه به شعب بیمه آتیه سازان مراجعه نمایند.

صفرپور گفت: بازنشستگانی که تحت پوشش این خدمت قرار ندارند، اما تمایل دارند خود و خانواده تحت تکفلشان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند، می توانند با مراجعه به شعبه های شرکت بیمه گر یعنی آتیه سازان حافظ در این خصوص اقدام کنند.

صفرپور آخرین مهلت حذف یا اضافه شدن افراد به قرارداد بیمه تکمیلی درمان را تا 15 آبان ماه اعلام کرد و گفت: بازنشستگانی که در قرارداد سال گذشته تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار داشتند به طور خودکار در قرارداد جدید نیز تحت پوشش خواهند بود اما اگر دیگر تمایلی به استفاده از این خدمت ندارند تا تاریخ تعیین شده و از روش مذکور برای حذف خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند.

وی تاکید کرد: پس از مهلت 15 آبان، امکان حذف خدمت بیمه تکمیلی یا اضافه شدن به قرارداد وجود نخواهد داشت.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری  استان متذکر شد: بازنشستگان جدید در صورت پوشش بیمه ای فرد اصلی که در زمان برقراری حقوق بازنشستگی تعیین می شود، سه ماه از زمان صدور حکم برقراری اولیه حقوق بازنشستگی، می توانند نسبت به افراد تحت تکفل خود را برای استفاده از این خدمت، اقدام کنند.

 

احمدی :1398/06/13

روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان چهارمحال و بختیاری

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹
تعداد بازدید : ۱۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید