اخبار

ثبت نام وام ضروری 7 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری آغاز شد.

ثبت نام وام ضروری 7 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری آغاز شد.

 

به نام خدا

 

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان، منوچهر صفرپور با بیان اینکه مبلغ وام ضروری امسال 7 میلیون تومان است، اظهار داشت: کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری، می توانند ازاول مهرماه تا 30 مهرماه 98 با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir ثبت نام اینترنتی خود راانجام دهند.


وی اقساط وام ضروری امسال را همچون سال های گذشته، 36 ماهه و با کارمزد سالانه 4 درصد اعلام و بیان کرد: متقاضیان طبق شرایطی که در سامانه ثبت نام وام ضروری در سایت صندوق درج شده است می توانند اقدام به ثبت نام کنند .


صفرپور با بیان اینکه ثبت نام در سامانه وام ضروری، حقی را برای پرداخت وام به متقاضی ایجاد نمی کند، تصریح کرد: پس از اتمام مهلت ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایرتسهیلات، میزان حقوق دریافتی و ... مورد بررسی و اولویت بندی قرار گرفته و بر اساس میزان اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی آنها در سایت صندوق بازنشستگی اعلام خواهد شد.                                        


مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همچنین گفت: پرداخت وام ضروری 7 میلیون تومانی مرحله نخست به بازنشستگان و موظفینی که واجد شرایط دریافت وام تشخیص داده شوند، به صورت ماهانه و با توجه به سقف تعیین شده توسط بانک عامل صورت می گیرد و بدیهی است، وام ضروری متقاضیان دارای اولویت های اول به ترتیب در ماه های ابتدایی پرداخت می شود.
 

 

احمدی : 30/06/1398

روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی استان چهارمحال و بختیاری

۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۲
تعداد بازدید : ۱۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید